Programma

Het festival begint om 11.00, waar je kan genieten van optredens bij de Podium Truck en Podium de Hooiberg, workshops op het feelgood veld en niet te vergeten alle leuke kramen vol met heerlijke hapjes, drankjes en leuke spulletjes!

Podium de Hooiberg *

  • 11.40 – 11.45 | Opening | MC Pepper
  • 11.45 – 11.55 | Branko Mirkovic | Balkan Tunes
  • 12.00 – 12.30 | Jacob Maris Streetdance | Demo & Workshop 
  • 12.40 – 13.05 | Emanuel | Rap
  • 13.10 – 13.25 | Lara | Sing a Song
  • 13.35 – 13.50 | Bas Looney | Covers ’50s
  • 14.00 – 14.25 | Iris Stam | Betoverende Cupcakes | Kinderfeestboek
  • 14.30 – 14.50 | Eijlders Dichters | MC Paul Lokkerbol
  • 14.50 – 15.05 | Performer  | Mireille Buldeo Rai
  • 15.05 – 15.30 | Eijlders Dichters | Mc Paul Lokkerbol
  • 15.45 – 16.00 | Marit | Zangeres Cover Hits
  • 16.10 – 16.45 | Amber Ponder | Singende Barfrau | Singer/songwriter
  • 17.00 – 18.00 | JzzBucket | DJ Martijn

*Programma onder voorbehoud van wijzigingen.

Podium de Truck *

  • 10.55 – 11.00 | MC Sebo | Opening
  • 11.00 – 11.15 | Branko Mirkovic | Slavische Tunes
  • 11.25 – 11.50 | Geert Krijn | Folk
  • 12.00 – 12.30 | Dance Connects Floortje Rous | Dance Show
  • 12.30 – 12.55 | Sahara Dance | Bollywood Show
  • 13.05 – 13.35 | Droomwevers | Kinderen zingen groene ABC
  • 13.35 – 14.00 | Olympia Circus | Tissue show
  • 14.00 – 14.50 | Be Right Back | Blues Rock
  • 15.00 – 15.15 | Opening festival door wethouders | Ronald Mauer & Melanie van der Horst
  • 14.55 – 15.30 | Zid Theater | Best of Explorez. Theater | Folk & Underground
  • 15.40 – 16.30 | Stefan Stuger | Caribische Swing
  • 16.30 – 17.15 | Jonathan Coughlan & The Good Folks | Eigentijdse Amerikaanse Folk
  • 17.30 – 18.30 | De Klik | Pop & Rock

*Programma’s onder voorbehoud van wijzigingen.

Programma Feel Good

  • 11.00 – 18.00 | Onno Veltman, Hero Werkman & Brenda | Merlijn en Vortex Healing
  • 11.00 – 18.00 | Festival to healing | Healing & well being
  • 11.00 – 18.00 | Uria van Tongeren | Tarot kaarten leggen
  • 11.00 – 11.30 | Melissa Bakker | Yogaplezier voor kinderen 5-12 jaar
  • 12.00 – 12.30 | Melissa Bakker | Yogaplezier voor ouder en kind
  • 12.30 – 13.45 | Blossom Body | Trash Date
  • 13.00 – 18.00 | Melissa ten Zende – Bakker | Hartmoeding kindercoaching
  • 13.45 – 14.30 | Blossom Body | Crea Workshop: Verslingerd
  • 15.00 – 16.00 | Blossom Body | Recycle jezelf met Yoga
  • 16.00 – 16.30 | Danielle Cornelissen | Workshop essentiële oliën
  • 16.15 – 17.00 | Blossom Body | Trash Date
  • 17.00 – 17.45 | Blossom Body | Crea Workshop: Verslingerd
  • 18.00 – 18.30 | Akhumba van Kooten | Ayurvedische vuurceremonie Agnihotra

Kids Stuff

  • 11.00 – 18.00 | Het Schminkpalet | Hoofdpodium
  • 11.00 – 18.00 | Jacob Maris Schaakclub | Grote veld
  • 11.00 – 18.00 | Kunst op zolder – kunsteducatie | Hoofdpodium
  • 11.00 – 18.00 | Jacob Maris Knutselclub | Grote veld
  • 11.00 – 18.00 | Oudhollandse Draaimolen | Kinderboerderij
  • 11.00 – 18.00 | Jacob Maris Modelbootjes maken & varen | Grote veld
  • 11.00 – 18.00 | Pony rijden, Springkussen & modderkeukens | ’t Landje
  • 11.00 – 18.00 | Glamour Glitter Kids West Café | Glittertattoo & schminken | Grote veld
  • 11.00 – 18.00 | The Helden Chronicles | Intuïtief tekenen
  • 11.00 – 18.00 | Droomwevers | Rap Workshop | Feel Goodveld
  • 11.00 – 18.00 | Vooruit | Knutselen, bootkamp & spelletjes | Grote veld & Lola Luid
  • 11.00 – 16.00 | Hartmoedig kindercoaching | droompot maken, knutselen met schelpen & kastanjes. Mandala’s maken | Feel Goodveld
  • 11.00 – 11.30 | Hartmoedig kindercoaching | Yogaplezier voor kinderen 5 – 12 jaar | Feel Goodveld
  • 12.00 – 12.30 | Hartmoedig kindercoaching | Yogaplezier voor ouder en kind | Feel Goodveld
  • 13.00 – 17.00 | Rainproof | Workshop waterspuwer maken | voor ’t Landje
  • 14.00 – 14.25 | Iris Stam leest voor | De betoverende cupcakes | Grote veld/ De Hooiberg